Segway Fugleman UT10
Najděte technické údaje, ceny a recenze.
Klíčové atributy Segway Fugleman UT10 2021
Motor a pohon
| Typ motoru | V řadě |
|---|
| Výkon motoru | 107 HP |
|---|
| Točivý moment | 98 Nm |
|---|
| 2WD | Ano |
|---|
| Válce | 2 |
|---|
| Údery | Čtyřtaktní |
|---|
| Ventily | DOHC |
|---|
| Chlazení | kapalina |
|---|
| Posunutí | 1000 cm³ |
|---|
Přední náprava
| Přední odpružení | A-Arm |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 28 mm |
|---|
Zadní náprava
| Zavěšení | A-Arm |
|---|
| Vzdálenost stlačení | 28 mm |
|---|
Podvozek
Přední brzdy
Zadní brzdy
Asistenční systémy
| Pokročilé asistenční systémy | Režimy jízdy |
|---|
Rozměry a hmotnosti
| Průměr přední pneumatiky | 14 palců |
|---|
| Průměr zadní pneumatiky | 14 palců |
|---|
| Délka | 3150 mm |
|---|
| Šířka | 1580 mm |
|---|
| Výška | 2100 mm |
|---|
| Rozvor | 2060 mm |
|---|
| Suchá hmotnost | 770 kg |
|---|
| Objem palivové nádrže | 45 l |
|---|
Vybavení
FAQ Segway Fugleman UT10
- Jaká je současná tržní cena Segway Fugleman UT10?
- Současná tržní cena Segway Fugleman UT10, rok výroby 2025, je 298 910 CZK s průměrně najetými 236 km.
- Který je lepší? Segway Fugleman UT10 nebo {AlternativeBrandModel}?
- Tyto dva motocykly můžete porovnat zde. Všechny výhody a nevýhody porovávaného modelu můžete najít zde.
- Je dostupný Segway Fugleman UT10?
- V porovnání s jinými motocykly Side-by-Side je dostupnost špatná. Na trhu je k dispozici pouze několik motocyklů Segway Fugleman UT10.
- Jak je populární Segway Fugleman UT10?
- Na trhu je po Segway Fugleman UT10 nízká poptávka.
- Jaký je zdroj dat pro obsah na této stránce?
- Data pochází z online motocyklového časopisu '1000PS'. 1000PS bylo založeno v roce 2001. Společnost má základnu v Rakousku. Většina obsahu je publikována v němčině Tým ale vytváří motorkářská testovací videa v angličtině na YouTube. Zde můžete najít 1000PS na Instagram.
Segway Fugleman UT10 Obrázky